A V E M E N T O

Üç basit adımda hemen bulutta çalışmaya başlayın

01

Hesabınızı Oluşturun

Hemen bir Avemento hesabı oluşturun. Her boyuttaki Hukuk bürosu için uygun olan buluttaki ofisinizi kullanmaya başlayın

02

Ücretsiz Deneyin

Yeni oluşturulan hesaplara otomatik olarak deneme aboneliği tanımlanır. Deneme süresince sistemi tanıyın

03

Ofisiniz Yanınızda

Kategorilerinizi oluşturun. İhtiyacınız olan kullanıcı ve depolama alanını belirleyin. İhtiyacınız olduğunda destek talep edin

Sıkça Sorulan Sorular

Ana sayfada yer alan ÜCRETSİZ DENEYİN butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. Adresinize gelen e-postadaki bilgileri kullanarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz ve uygulamayı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ücretsiz deneme süreniz sırasında veya sonrasında satın almaya karar verirseniz aylık, 6 aylık, yıllık paketlerimizden birini seçip Avemento Hukuk Programı kullanımınıza kaldığınız yerden kesintisiz devam edebilirsiniz.
Hayır, deneme süresi boyunca girdiğiniz veriler deneme sürenizin bitiminde silinmeyecektir. Dilerseniz oluşturduğunuz tüm kayıtları ve Hesabınızı silmek için Sistem Ayarları > İşlemler sayfasında “Hesabımı Sil” butonu ile hesabınızı temizleyebilirsiniz.
Hayır, Avemento bulut tabanlı bir hizmettir, herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez. Kayıt sırasında belirlenen kullanıcı adı ve şifresiyle kullanıcı girişi yaparak internet erişiminiz olan her yerden hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
Avemento herhangi bir internet kullanıcısının sezgisel olarak rahatlıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı kolay ve ara yüzü basittir. Deneme süreniz boyunca Avemento'nun kullanımını en kısa sürede görmeniz için hazırlamış olduğumuz kaynaklar her yerden ulaşılabilir durumdadır.
Avemento web (bulut) tabanlı bir uygulamadır. Avemento hesabınıza erişebilmek için internetinizin olması gereklidir. Avemento’ya girdiğiniz veriler bulutta tutulur ve bu verilere istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Avemento'nun aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamaları mevcuttur.
Avemento'nun iOS ve Android için mobil uygulaması mevcuttur. Ücretsiz kullanım süreniz boyunca veya Avemento'ya abone olduğunuzda mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz.
Müşteri Hizmetleri ekibimiz Avemento kullanımınız boyunca sınırsız ve ücretsiz destekle yanınızdadır. destek@avemento.com adresine e-posta göndererek veya Bize Ulaşın formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Avemento abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Ücretsiz deneme sürenizi başlattıktan sonra memnun kaldığınız takdirde aboneliğinizi dilediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Aboneliğinizi başlatmadığınız takdirde deneme sürenizin bitiminde hesabınıza erişiminiz kesilir.
Evet. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra Abonelikler menüsünü kullanarak satın alacağınız hizmetlerde banka havalesini seçebilirsiniz. Faturanız oluşturulduktan sonra ilgili menülerde Banka Hesap bilgilerini görebilirsiniz.
Ücretsiz kullanımınız sırasında Avemento hesabınıza giriş yaparak aylık veya yıllık abonelik seçeneklerinden birisini seçebilirsiniz.
Yıllık abonelikte kredi kartına taksit ile ödeme yapabilirsiniz. Avemento hesabınız içerisinden yıllık aboneliği seçip kredi kartı bilgilerinizi girmeye başladığınızda kartınıza özel taksitler karşınıza çıkacaktır.
Deneme süreniz bitse bile kullanıcı adınız ve parolanızla Avemento'ya giriş yaparak aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Kredi kartı veya havale/EFT ile ödemenizi yaparak mevcut verilerinizle Avemento'yu kullanmaya devam edebilirsiniz.
Otomatik yenileme seçeneği açıksa, aboneliğiniz otomatik olarak yenilenecek ve fatura oluşturulacaktır. Son ödeme tarihinde önce kredi kartı veya EFT/Havale ile ödemeyi yaparak Avemento hizmetlerini kullanmaya kesintisiz devam edersiniz.
Karar veremediniz mi? %20

Aşağıdaki kupon kodunu not edin ve sisteme kayıt olduktan sonra abonelik satın alırken kullanın.

Kullanıcı Girişi
Avemento Hesabınızı Oluşturun!
Ücretsiz hesabınızı oluşturun ve hemen kullanmaya başlayın. Kredi kartı gerekmez.
Avemento İletişim Formu
Soru ve önerilerinizi aşağıdaki
formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

İndirim fırsatları ve gelişmelerden haberdar olmak için adresinizi bırakın.