A V E M E N T O

Arayüz ve Menü Kullanımı

Kullanıcı adınız ve şifrenizle sisteme giriş yaptığınızda Sistem sekmesini görürsünüz. Bu sekmede abonelik bilgileriniz ve depolama alanı ile kullanıcı durumu bilgileri yer alır. Sistem sekmesine ilave olarak Ara sekmesi sürekli olarak aktifdir ve kapatılamazlar. Sol menüde yer alan arama kutucuğunu kullanarak istediğiniz terimle sistem genelinde arama yapabilirsiniz.

Bu arama terimi dosya no, büro no müvekkil adı, kimlik numarası, dava için oluşturduğunuz büro numarası veya dava dosyasına ait ek bilgileri içeren bir terim olabilir. Arama yapıldığında otomatik olarak açılan Ara sekmesinde sonuçları inceleyebilir ve istediğiniz dosya veya kişiyi yeni sekmede açabilirsiniz.

Sistemde genel olarak bütün işlemlerin yapılabildiği sol menü ve yeni işlemler ve hatırlatmalar için kullanılan üst menü bölümü bulunmaktadır. Üst menüde bulunan kullanıcı resmi üzerine tıklayarak hesabım, abonelik ve destek talebi menülerine ulaşabilirsiniz.

Üst menüde bulunan hatırlatma ikonları hukuk dosyalarınız için randevu, zamanaşımı, yapılacak iş, duruşma (duruşma, keşif, inceleme), dosya aşaması, gecikmiş işler olarak o gün henüz tamamlanmamış aktiviteleri gösterir. Örneğin hatırlatma olarak gözüken duruşmalar; duruşma tarihi olarak ilgili gün yapılacak ve henüz ara kararı yazılmamış duruşma sayısıdır.

Kullanıcı Girişi
Avemento Hesabınızı Oluşturun!
Ücretsiz hesabınızı oluşturun ve hemen kullanmaya başlayın. Kredi kartı gerekmez.
Avemento İletişim Formu
Soru ve önerilerinizi aşağıdaki
formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

İndirim fırsatları ve gelişmelerden haberdar olmak için adresinizi bırakın.